Фіолет – До Серця
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Фіолет – До Серця (Кліп)

Хімія почуттів у новому кліпі гурту «Фіолет»: учасники відомого поп-рок гурту презентували свіже відео під назвою «До серця». Кліп було знято до абсолютного нової композиції, яка у майбутньому стане частинкою наступного міні-альбому лучан. До слова, у якості експерименту, згаданий міні-альбом музиканти запланували створити з п’яти композицій, записаних у п’ятьох різних саунд-продюсерів. Що стосується треку «До серця», то до його появи доклав руку та вміння Сергій Любинський з Revet Sound.

Режисером кліпу «До серця» виступила молода спеціалістка Христина Зінчук. Зйомки проходили у спеціалізованій фотостудії та у справжній лабораторії КПІ, відтак, весь використаний у відео реквізит є цілком реальним обладнанням. Головних героїв музичної міні-стрічки втілили у кадрі актор Роман Соболевський і педагог балетної школи Asti, танцівниця Анастасія Лісовенко.

За словами лідера гурту «Фіолет» Сергія Мартинюка, пісня «До серця» присвячується усім колишнім коханим, згадуючи яких, згадуєш себе минулого. Саме тому у якості анотації використано вислів «ми не в змозі виправити минулого, але в нас є теперішнє, щоб змінити майбутнє». «Кохати ніколи не пізно, навіть якщо це не взаємне почуття», – стверджує співак.

Композицію можна послухати та придбати пісню на iTunes, Youtube, Deezer, Spotify, та інших сервісах.

Фіолет – До Серця
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *