Фіолет – Бережи себе
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Бережи себе (Сингл)

Гурт «Фіолет» підготував для своїх поціновувачів святковий презент у вигляді новорічної пісні «Бережи себе». За словами учасників команди, ця композиція є присвятою людському теплу, що жевріє всередині кожної людини навіть у самі холодні зимові дні.

«Атмосфера засніженого Києва за вікном тонко натякає, що день для релізу ми вибрали ідеальний! Так, я завжди мріяв записати «зимовий» альбом, але на це завжди бракувало часу та наснаги. Втім, ми спромоглися на нову і дуже важливу для мене пісню, котра своїм теплом акурат вписується в ці погожі грудневі дні! У певній мірі, це продовження нашої «Зимової», котру ми свого часу писали, зокрема, із Миколою Тимощуком. Така собі варіація на тему, що сталося з нашими героями через роки і зміни міст, дорослішання і мудрішання», – пише у Фейсбук фронтмен гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк.

Він також зазначив, що поява композиції «Бережи себе» виявилася доволі спонтанною. «Все сталося надто швидко, тижні два тому: якоїсь ночі я написав пісню, зрання набрав Романа Андрухіва (співавтор музики, – прим.), аби поділитися враженнями, потому затвердив ідею з синглом у Сергія Марченко, переговорив з Артуром Даніеляном, котрий погодився в короткі терміни як саунд-продюсер втілити у життя нашу ідею, надіслав Ромі диктофонний запис і процес було запущено… Дещо пізніше Lora Molodets зробила неймовірно доречну обкладинку. Картинка склалась!» – додав музикант.

Цікаво, що у 2019 році «Фіолет» відзначатиме десяту річницю своєї творчої діяльності і вже зараз запланував на наступний рік чимало музичних і відеорелізів, а також багато додаткових сюрпризів для своїх прихильників.

Фіолет – Бережи себе
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *