Фіолет – Aurora
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Aurora (Альбом)

Учасники гурту «Фіолет», після декількох синглів, оприлюднили свій новий, четвертий за ліком альбом під назвою Aurora. Загалом до платівки увійшло чотирнадцять композицій команди, серед яких – одинадцять основних пісень та три бонус-треки.

«Для мене питання альбому це є непорушною річчю. Коли весь світ перейшов на сингли, для нас вони скоріше є засобом, шляхом до альбому, промоцією як такою. Коли я пишу матеріал, я з самого початку намагаюся сформувати якусь цілісну концепцію диску, як відбулося і з платівкою Aurora. Зараз у літературі дуже багато так званого наук-попу, на зразок «Як стати лідером», «Інтроверти», тощо. І я вирішив у тому ж дусі схожий альбом написати, не те, щоб для підростаючого покоління, а для людини, яка опинилася на певних життєвих перехрестях і думає, куди далі рухатися, що робити, як знайти себе, як зробити правильний вибір…» – коментує Серій Мартинюк.

«Раніше внутрішньо кожен альбом «Фіолету» символізував для мене початок нової епохи в житті гурту, в той час як Aurora — це підсумок і своєрідна ода нашій юності з її максималізмом, крайнощами та бажаннями змінити світ вже і сьогодні. Такий собі духовний трамплін до нового періоду життя, дорослішого і сильнішого. Новий альбом я хочу присвятити всім тим, кого ще вчора гнобили в школі та університеті, хто знає, що таке поразки і розчарування, але в русі до своїх мрій вже сьогодні з гидкого каченяти перетворюється на героя нашого часу, країни, міста, школи, класу, вулиці, двору та будинку. Aurora — це символ світла наших мрій та ідей, заради яких ми готові творити подвиги та змінювати реальність», – додає Колос.

Нагадаємо, що для того щоб зібрати фінанси на запис платівки, фронтмен колективу Сергій оголосив краудфаундінгову кампанію, головною метою якої було зібрати 100 000 грн. Кожен, хто вклав у запис альбому Aurora певну суму, отримає від музикантів цінні призи, серед яких не тільки лише квитки на концерти, диски чи футболки, але і значно цінніші для кожного відданого прихильники бонуси, серед яких, є можливість заспівати з Сергієм на єдиній сцені; отримати від будь-якого з учасників гурту урок гри на певному інструменті; проїхатися з «Фіолетом» на їхньому туровому мікроавтобусі і безпосередньо відчути концертну атмосферу на собі.

Саунд-продюсером альбому став Артур Данієлян, з яким «Фіолет» вже має досвід успішної та плідної співпраці.

Фіолет – Aurora

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Класний альбом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *