Фіолет - Атоми Щастя
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Атоми Щастя

Світ побачив новий EP луцького гурту “Фіолет” під назвою “Атоми щастя“. Міні-альбом вмістив шість авторських композицій, одна з яких була записана у дуеті із фронтменом гурту “Тартак” Сашком Положинським. Сашко також виступив автором ще однієї пісні, яку він люб`язно подарував своїм друзям і коллегам з “Фіолету“. “Атоми Щастя” стали своєрідним підсумком трирічного творчого етапу музикантів, ознаменувавши перехід до дещо видозміненного і дорослішого періоду музичної спрямованості. Свіжий реліз об`єднав у собі пісні, що виконувались на живих виступах “Фіолету“, але не були записані студійно, і абсолютно нові треки. Наразі ведеться активна робота над зйомками відео до нових пісень.
Обкладинка міні-альбому стала компіляцією фотокарток людей, що активно сприяли прогресу і розвитку формації, даруючи музикантам надважливу підтримку у житті і творчості. Також на обкладинку диску потрапили шанувальники “Фіолету“, які надіслали свої зображення представникам гурту.
Завантажити альбом 
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/5741447″ params=”color=4b4948&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *