FIINKA – Груба
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

FIINKA – Груба (Кліп)

Жіночий хіп-хоп в Україні продовжує нарощувати оберти. Сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги гумористичний кліп виконавиці FIINKA (справжнє ім’я Ірина Вихованець) на пісню «Груба». Цікаво, що псевдонім авторки походить зовсім не від однієї відомої горілчаної марки, як могло би здатися на перший погляд, а від закарпатського слова «фіїнка», що на гуцульському діалекті означає «похресниця».

Історія про вагітну жінку, яка зустрічає свого коханого зі заробітків, здається, вже нікого не здивує у нашій країні, але якщо приправити її гумором, закарпатським колоритом та яскравими образами, вона здатна буквально «підірвати мережу». Цікаво, що сама FIINKA, так само як і героїня кліпу «Груба», також знаходиться при надії і вже ближче до нового року чекає на дитину.

У головних ролях відео можна побачити не тільки Ірину, авторку слів і музики новинки, але і її чоловіка Юрія. Виробництво ролику: SNIMAFILM; сценарій і режисура: FIINKA.

Зауважимо, що раніше FIINKA знімала серію гумористичних роликів «Ліжник ТВ», а тепер замахнулася ще і на музичну кар’єру. Однак її кліп не однозначно сприйняли меломани, оскільки поряд із тими, хто оцінив гумор і креатив, знайшлися і ті, хто звинуватив виконавиці у паплюженні діалекту і недолугому висвітленні образів гуцулів.

FIINKA – Груба
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. NykEric says:

    тепер на заробітки найближчі 9 місяців точно не поїду :)

  2. Оля Федечко says:

    Не змогла додивитися…
    Дуже примітивно, низько!!!
    На яку категорію глядачів розраховано???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *