FIINKA - Довбуш
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

FIINKA – Довбуш (Кліп, Eurovision 2023)

Співачка FIINKA (вона ж Ірина Вихованець) оприлюднила трек «Довбуш» для участі в фіналі нацвідбору Євробачення 2023.

Як розповіла виконавиця, Олекса Довбуш – закарпатський Робін Гуд, який крав у багатих та віддавав бідним, допомагав гуцулам.

«Його люди прославляють, кажуть, що він мав якісь супер сили, що він ховав золото так, що ніхто не міг його знайти. Також люди розповідають про скелі Довбуша, які той голими руками підіймав… І вбити його було практично неможливо. Існує така гуцульська співанка про нього з 93 куплетів, ціла балада величезна, на основі якої я й створила свою пісню. Пісню з підтекстом про те, що нам всім дівкам такого би хлопця, такого мужнього і сильного. І другий підтекст полягає у тому, що у наших українських хлопців тече кров цього супергероя, тому перемога дуже близько, ми нічого не боїмося. Адже ми за ними, наче за скелями Довбуша», – коментує FIINKA.

FIINKA - Довбуш

Також артистка розповіла про своє звучання: «Про мою музику можна сказати що це етно, але я хочу казати що це автентика. У ній дуже багато різних гуцульських мотивів поєднуються, утворюючи дещо нове. Але добре чутно, що це гуцульські інструменти та гуцульська музика».

Слова та музика: FIINKA. Окрім самого треку, у мережі було оприлюднено офіційне відео, зі створенням якого артистці допоміг Олександр Литвиненко.

FIINKA – Довбуш
Музичні платформи


Ось як зустрічали конкурсну роботи меломани:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *