Фавст – Все це не так
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Фавст – Все це не так (Сингл)

Пропонуємо всім охочим читачам «Нотаток» познайомитись із цікавим хіп-хоп виконавцем на псевдо Фавст та його треком «Все Це Не Так», у якому автор переповідає історію про складні й підступні випробування долі та їхній безумовний вплив на загальний стан людини. І все це, між іншим, на прикладі власного життєвого шляху.

«Я займався музикою до війни, але, чесно кажучи, хотів закинути усе це. Проте повернувшись з того пекла я зрозумів, що мені необхідно виговоритись. Текст і мінус пісні «Все Це Не Так» – мої. Не так давно випустив збірку своїх віршів, а зараз пишу музичний альбом, в якому хочу сказати своє відношення до життя, до минулого, про пережите на війні і кохання… Він має вийти більше особистим, а не для топів прослуховувань», – ділиться планами з читачами нашого сайту Вадим aka Фавст.

Окрім того, музикант та вже екс-військовий не проти спробувати себе в інструментальному жанрі, тому, цілком можливо, вже після видання повноформатної платівки, Фавст зосередиться саме на цьому творчому напрямку.

Українська музика: Фавст – Все це не так

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *