Farinhate - Танець пінгвіна (Скрябін cover)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Farinhate – Танець пінгвіна (Скрябін cover)

Учасники альтернативного гурту Farinhate представили на розсуд слухачів власну версію відомого хіта «Скрябіна» «Танець пінгвіна», вшанувавши тим самим пам’ять легендарного Андрія Кузьменка.

Вперше пісня «Танець пінгвіна» побачила світ ще у 1993 році, увійшовши до студійника «Скрябіна» під назвою «Технофайт». Трохи пізніше, у 1998 році було видано альбом із аналогічною пісні назвою, та ще одну, оновлену версію композиції, яка датується вже початком двотисячних.

Варто відмітити, що у далекому 1998 році на пісню «Танець пінгвіна» було також відзнято відеокліп. При чому у двох різних варіаціях – повна та порізана версія. Чому так? А все через те, що композиція про пінгвіна була настільки популярною у ті часи, що її навіть використали для промо-матеріалів однієї політичної партії, символіку якої можна побачити у повному варіанті відео.

Всі версії цієї пісні не були тотожними і відрізнялися одна від одної, так само як і численні сьогоденні кавери на неї. Гурт Farinhate записав цю композицію у потужному, притаманному собі стилі, що стало в результаті доволі цікавою інтерпретацією відомої композиції «Скрябіна».

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/196453960″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *