Farinhate - Сонце
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Farinhate – Сонце

Рівненська команда FarInHate привітала своїх слухачів з початком осені, представивши на їх розсуд новий акустичний міні-альбом “Сонце“. Таке, дещо полегшене звучання є зовсім нехарактерним для молодого альтернативного колективу, проте від цього не стає менш цікавим слухачу. Чотири композиції ЕР дозволяють поглянути на FarInHate з іншого боку, оцінивши всі переваги і недоліки звучання. Для талановитих музикантів не існує жодних рамок і кордонів, тому хлопці створили самодостатній і якісний продукт, який на ряду з усім їх творчим гандикапом сприймається приємно і з зацікавленням . Варто віддати належне учасникам FarInHate, які не побоялися відійти від звичного жанру, представши перед публікою в іншому світлі нової програми.
Варто зазначити, що гурт FarInHate став відродженням існуючого колись колективу “Кренч”, відлік якого розпочався у 2008-му році. Після формування остаточного складу учасників формації, хлопці розпочали напрацьовувати свої стилістичні елементи у жанрі альтернативної музики з ухилом в мелодійний металкор, презентувавши згодом ЕР і повноцінний лонг-плей. Дебютний альбом під назвою “451” побачив світ у 2012-му році, а всі кошти з його продажу були спрямовані на благочинність.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/9942867″ params=”color=5b5856&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Annet says:

    Гарний гурт)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *