Farinhate – Нова Ера
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Farinhate – Нова Ера (Альбом)

Рівненські альтернативщики з гурту Farinhate готуються увійти в «Нову Еру» разом зі своїм свіжим повноформатним альбомом, який з’явився у всесвітній мережі сьогодні, 26 лютого 2016 року, буквально декілька годин тому. Свіжа платівка під назвою «Нова Ера» вмістила у себе одинадцять авторських треків (плюс intro та outro), серед яких присутні дві feat-роботи – спільна із вокалістом київського гурту Dash пісня «Брат за брата» та композиція «Маріонетка», до роботи над якою долучився DJ Sobe. Варто додати, що саме трек «Брат за брата» став першим оприлюдненим в Інтернеті синглом з нового альбому Farinhate та доповнювався офіційним lyric video.

«Ми обрали назву «Нова Ера» не випадково, адже цей альбом символізує новий творчий етап Farinhate. У нас відбулися певні зміни у складі, та й у звучанні, безперечно, також. Ми крокуємо разом з новим альбомом у нову еру нашої країни, всі останні події щодо якої наклали свій відчутний відбиток на представлений матеріал», – розповів нашому сайту лідер гурту Олексій Дивачевський.

Також зазначимо, що одна з пісень альбому «Нова Ера», а саме композиція Alter ego, вже встигла обзавестися офіційним відеокліпом, про який ми згадували раніше на нашому сайті. Переглянути відео роботу хлопців ви завжди можете за наступним посиланням.

Свій свіжий альбом «Нова Ера» музиканти виклали у вільний доступ в Інтернет, тож віддячити їм ви можете своїми відгуками, коментарями та побажаннями, а також, звісно, відвідинами майбутніх живих виступів Farinhate.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *