Farinhate – Номер Один
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Farinhate – Номер Один (Кліп)

«Номер Один» – прем’єра пісні і кліпу від рівненського альтернатив-метал гурту FARINHATE. Ідея відео – Олександр Себестьянович; режисер – Валерій Стратюк.

За словами музикантів, стати першим номером у своїй сфері діяльності – є цілком реальним завданням. Достатньо наполегливо працювати, здобувати досвід, підніматися в разі невдач, вчитися і розпочинати заново. Адже кожна мить життя є боротьбою не лише з оточенням, але і зі самим собою.

Перша версія пісні «Номер Один» з’явилась більше п’яти років тому, її створив Павло Савенко, який в ті роки був гітаристом та головним сонграйтером в Farinhate. Робота над текстом та вокальними партіями викликала складнощі, тому після багатьох десятків годин, проведених на студії, трек просто відклали. Влітку 2021го було вирішено з новими силами та бажанням підійти до задачі, а коли Олексій Семещук приніс текст, стало зрозуміло, що цього разу результату таки вдасться досягти. Запис інструментів відбувався на домашній студії групи, над вокалом та загалом, над аранжуванням, працювали з Олексієм Казанцевим (IndiUk Records) та Олександром Матвєєвим (бас-гітарист групи Grandma’pick). Зведення та мастеринг – Артем Куралов (Grandma’pick).

«Спідвей – улюблений вид спорту тисяч рівнян, це фішка нашого міста, бо в Україні спідвейні змагання проводяться регулярно лише в нас. На нашу думку саме спідвей найкраще передає все те, про що співається в «Номер Один». Кадри змагань не постановочні, Валерій Стратюк вів практично документальну зйомку змагань, які проходили в Рівному 26 серпня та кілька разів переносились через зливу. З організацією зйомок нам допоміг Сергій Головня, голова ГО «Клуб вболівальників рівненського спідвею», а зіграти головну роль в кліпі погодився один з найкращих українських спортсменів у цьому виді спорту, Марко Левішин», – розповіли учасники FARINHATE про кліп.

Farinhate – Номер Один
Spotify
Facebook
Deezer

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *