FarInHate – Маріонетка
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

FarInHate – Маріонетка (Відео)

Музиканти альтернативного рівненського гурту Farinhate днями презентували акустичну версію треку «Маріонетка» з альбому «Нова ера», випущеного ще в 2016 році, доповнивши реліз мінімалістичним, але атмосферним відео. За словами учасників команди, ідея пісні є дуже простою – у ній вони закликають слухачів проживати своє, а не чуже життя, йти лише власним шляхом, не терпіти будь-які незручності, які намагаються нав’язати оточуючі та суспільство. Адже життя коротке, і його варто витрачати лише на дійсно важливі та приємні речі, які надихають та додають енергії.

«Ідея зробити акустичну версію треку виникла з подачі двох дівчат зі Львову, які хотіли використати «Маріонетку» для своєї дипломної відеороботи у Київському інституті культури. Пізніше ми вирішили створити власний відеоряд на цю пісню, а допомогли нам давні друзі зі студії Stay in Focus – Аня та Валерій Стратюки. Вони також є авторами відео на пісню «Alter Ego», – розповіли нашому сайту музиканти Farinhate.

Разом із тим, акустична версія є останнім поверненням колективу до матеріалів з «Нової ери». Далі в планах Farinhate – підготовка нового ЕР, який буде мати більш тяжке звучання та складніші партії, аніж будь-які попередні роботи. Також в кінці жовтня – початку листопада планується невеликий тур містами України, тому слідкуйте за новинами на сторінках соцмереж.

Українська музика: FarInHate – Маріонетка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *