Farinhate – Кому довіряти
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Farinhate – Кому довіряти (Сингл)

Рівненські альт-рокери з гурту Farinhate днями оприлюднили свій новий сингл – пісню під назвою «Кому довіряти», яка увійде в майбутній альбом команди. Над записом композиції працювали Павло Савенко та Андрій Далевський.

За словами музикантів, головною метою нової пісні є спонукати слухачів бути обачнішими, краще роздивлятися власне оточення, ніколи сліпо не довіряти словам та вміти зробити правильні висновки з тих чи інших ситуацій, які вже не можна попередити. Адже шлях у темряві, по якому нам часом доводиться йти, дуже легко скорегувати та непомітно для нас перенаправити, що може мати негативні чи мало не фатальні наслідки. Завжди лишайтесь собою, вірними власним переконанням та твердо і впевнено крокуйте по життю.

Як розповів нашому сайту фронтмен Farinhate Олексій Дивачевський, із закінченням роботи над композицією «Кому довіряти», матеріал нового альбому вже можна вважати накопиченим у повному обсязі. Проте наразі у хлопців все ж таки лишається великий пласт роботи, яку необхідно виконати до дати офіційної презентації диску і саме через це музикантам поки що важко назвати точну дату цієї події. На відміну від презентації CD, точні дати майбутніх виступів Farinhate були відомі заздалегідь, а найближчий з них відбудеться вже завтра, 19 червня у Львові. Слідкуйте за анонсами на офіційних сторінках у соціальних мережах.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/210875108″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *