Фаренгейт 451 – Свобода
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фаренгейт 451 – Свобода (EP)

Столичний гурт «Фаренгейт 451», що грає у напрямках post-grunge/alternative rock, презентує свій новий ЕР «Свобода», до якого увійшло три україномовних треки та одна російськомовна композиція. Колектив щиро дякує Костянтину Ратнікову за чудове зведення їхнього третього за ліком міні-альбому, доступного для вільного завантаження до ваших девайсів.

«Робота над записом пісень тривала з березня 2018 року і була завершена у вересні, разом з розробленою обкладинкою до ЕР. У лірику вкладено роздуми про сталеву волю, таку необхідну сьогодні для боротьби з перепонами буденності, коли тільки безвольні істоти потрібні й цікаві системі. Ми дуже цінуємо свободу, яка сьогодні максимально знецінюється і паплюжиться сучасними медіа, хочемо, щоб люди мали свою голову на плечах, самі робили свій вибір і несли за нього відповідальність. Ніякого політичного підтексту, їй і так забагато уваги, якої вона, політика, не заслуговує. Якщо людина має діяти мудро і по совісті, то робитиме так завжди, за будь-яких обставин», – розповіли читачам «Нотаток» учасники «Фаренгейт 451».

Музиканти також зазначили, що мають плани дати низку концертів на підтримку альбому «Свобода» і готові розглянути запрошення від різних майданчиків. Також у команди вже є кілька нових пісень, які хлопці вже грають на концертах і незабаром також випустять у студійному записі.

Фаренгейт 451 – Свобода

Скачати
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *