Familia Perkalaba – Daraba
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Familia Perkalaba – Daraba (Альбом)

Друге втілення знаного андеграунд-проекту «Перкалаба», слідом за EP-релізом Argelujah, видало дебютний повноформатний альбом під своєю оновленою назвою Familia Perkalaba! Нова платівка отримала назву Daraba та вмістила у себе дванадцять колоритних композицій, просякнутих фірмовою атмосферою ейфоричного гуцульського позитиву. Всю цю сукупність карпатських, балканських та бозна ще яких мотивів музиканти охрестили єдиним стилістичним визначенням «глибока гуцулія». Разом з тим, у місцевих говірках дарабою називають збитий з дерев плід для сплаву по гірських річках, а ті, хто керував дарабами, завжди славилися великою повагою у горах. Тож цілком можливо, що саме за допомоги своєї власноруч створеної музичної «Дараби» учасники Familia Perkalaba прагнуть доставити до слухових рецепторів меломанів власне бачення нової української музики, свою радість та перегук почуттів.

А бажаючих почути альбом Daraba має бути достатньо, відштовхуючись хоча б від того факту, що саме прихильники гурту допомагали записати реліз своїми довільними матеріальними внесками. До слова, на цьому творча робота Familia Perkalaba аж ніяк не закінчилася і наразі формація готує до оприлюднення цілу добірку реміксованого музичного матеріалу нової платівки. Тож якщо ви бажаєте долучитися до її створення та пришвидшити момент релізу, шукайте банківські реквізити на сторінках гурту у соціальних мережах.

Варто також згадати, що робота над диском Daraba, на зразок попереднього міньйону, проходила у незвичній для інших виконавців місцині. Якщо міні-альбом Argelujah музиканти створювали в урочищі Арджелуджа поблизу Говерли, то над «Дарабою» вони працювали в селі Кваси Рахівського району. Запис – Віктор «xaoRa» Новожилов; зведення, мастеринг, саунд-продюсування – Олег Артим.

Familia Perkalaba – Daraba

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Хома says:

    Без Федота не те…

  2. Богдан says:

    А як по мені то все украінське є файне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *