Familia Perkalaba – Argelujah
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Familia Perkalaba – Argelujah (EP)

Культові андеграундні Familia Perkalaba записали та оприлюднили новий студійний міні-альбом, що отримав назву Argelujah та вмістив у себе чотири авторські треки плюс додатковий ремікс титульної композиції «Неґро». Цікаво, що працювали над своїми новими композиціями музиканти в урочищі Арджелуджа поблизу Говерли у лютому поточного 2016 року.

«У нас з’явилася така, на перший погляд, божевільна, ідея виїхати повним складом на природу і там записати наш новий реліз. Ми хотіли зруйнувати сталі традиції, тож чотири дні ми жили та творили у цьому мальовничому урочищі, результатом чого став наш новий EP Argelujah», – розповів продюсер формації Олег «Мох» Гнатів.

За запис свіжого EP відповідальним був Віктор Новожилов, а зведенням та мастерінгом займався Олег Артим.

Мох також зазначив, що наразі Familia Perkalaba планують відзняти декілька кліпів до нових композицій і він дуже сподівається, що майбутні роботи вийдуть настільки ж тематичними та красивими як обкладинка нового міні-альбому Argelujah. Її, до речі, створив Петро Буяк, назвавши картину з мальованим гуцулом із почервонілими очима (певно через зображені на фоні гриби) – «Гуцул-грибар».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *