Файно - Наречені вовків
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Файно – Наречені вовків

«Вийди на вулицю, підведи голову до зірок – то воїни Небесної Сотні палять вогні, закликаючи тебе бути собою і не втрачати гідності», – зазначили на початку свого нового відеокліпу музиканти львівського гурту «Файно». Свіже відео, яке було зовсім нещодавно відзнято на нову композицію колективу під назвою «Наречені вовків», присвячується героям революційних Майданів. Текст композиції було написано членом Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, поетом та музичним критиком Костянтином Москальцем. Режисером кліпу виступив Олександр Кулик. Окрім кадрів з учасниками гурту «Файно», у ролику також було використано нарізку відео з самого епіцентру новітньої української революції.
Зазначимо, що пісня «Наречені вовків» не є першою композицією музикантів, в якій використано вірші відомих українських поетів, адже гурт «Файно», окрім своїх авторських творів, також знаний завдяки виконанню пісень на вірші Грицька Чубая, Юрія Покальчука, Назара Гончара та інших. Кліп на вищезазначену композицію став шостою роботою в офіційній відеографії колективу, слідом за роликами «І та любов», «Осінь», «Зима», «12-й гравець» та «Made in China».

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Файно, музика українською, украинская музыка, гурт Файно, Файно – Наречені вовків,новий кліп Файно, Файно 2014, євромайдан, Небесна Сотня

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *