FAHOT (ТНМК) — Енергодар — це Україна!
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

FAHOT (ТНМК) — Енергодар — це Україна! (Кліп)

“Енергодар – це Україна!” – нова відеоробота, створена спільними зусиллями НАЕК Енергоатом та гурту “ТНМК” і присвячена незламності героїв Запорізької атомної електростанції та всіх окупованих територій.

“Все робилося дуже швидко і на нерві. Принаймні особисто для мене на нерві, адже я чудово усвідомлюю, що відбувається зараз. Я усвідомлюю, наскільки людям важко взагалі, на скільки важко жити під бойовими діями, під обстрілами. Майже не реально у повній мірі збагнути, як тим людям, які наразі знаходяться під окупацією. І цією роботою ми намагаємося крізь бар`єри докричатися до тих людей. А зробити це важко, оскільки ми знаємо, наскільки підступний наш ворог, як він може все перекрутити та подати в абсолютно іншому світлі будь-які факти. Ця робота – один із чергових кроків, яким ми хочемо сказати людям на окупованих територіях, що ми про них не забули. Що ми працюємо над тим, щоб момент визволення стався якомога швидше. Після публікації кліпу «Енергодар – це Україна!» у нас почали питати, чому ж ми не згадуємо всі опкуповані міста. Слід розуміти – що це поетичне рішення, уособлення всіх окупованих територій в одному місті”, – коментує Фагот з “ТНМК”.

У свою чергу режисер кліпу Юрій Ковальов розповів, що він надихався неймовірними людьми Енергодару, які намагалися самостійно не пустити окупантів до міста, які вишли без зброї проти озброєних військових формувань. Він також додав, що у цій роботі Енергодар – це сивмол, за яким стоять усі тимчасово окуповані території та міста України.

FAHOT (ТНМК) — Енергодар — це Україна!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *