Fahot – Mantra
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Fahot – Mantra (Кліп)

Сьогодні, у день 24-ї річниці незалежності України, фронтмен популярного вітчизняного гурту «Танок на майдані Конґо» Олег Михайлюта, більш відомий як Фагот, показав українцям свій новий містичний відеокліп, знятий на його першу сольну композицію під назвою «Мантра». В основу нового відео було покладено тему одвічного протистояння добра і зла, нескінченний контраст світла і темряви, а слова «Мантри» – це древня передбойова молитва козаків-характерників.

Як зазначив Олег Михайлюта, у нього доволі часто виникають творчі ідеї, які з різних причин не можуть бути використані у репертуарі «ТНМК», але от появі «Мантри» посприяли далеко не радісні події та емоції. Фагот розповів, що датою народження ідеї цієї композиції можна вважати березень 2014 року. «У неділю 16 числа, я дізнався, що під час псевдореферендуму в Криму було викрадено Пілунського (Ярослав Пілунський – відомий український оператор, який у березні 2014 року потрапив у полон до російських терористів – прим.). Де він перебував, не знав ніхто. Кожен з нас зробив саме ті дзвінки саме тим людям, які реально могли допомогти його знайти, але навіть після того сидіти склавши руки і просто чекати було не зовсім комфортно. У понеділок вранці я вже був на студії, куди майже одразу за мною приїхав Придувалов, який, зазвичай, раніше 18:00 в студії ніколи не з’являвся. Ще на порозі він сказав мені: «Давай писати мантру, треба Пила витягувати». Я одразу почав шукати підходящий звук барабанів серед тих, що записував на Грушевського під час протистояння, а Придувалов взяв бас і став грати. Так ми і пропрацювали весь день… Наступного дня музична основа була практично готова. В обід на студію по зовсім інших справах зайшла Аня Заклецька, чий візит зрештою вилився у фолкову тему «Мантри», яка лягла в трек, ніби там була завжди», – написав на своїй сторінці у соцмережі музикант.

Режисером нового кліпу Mantra виступив сам Фагот у співпраці з Ольгою Навроцькою. Варто додати, що пісня під назвою Mantra стала першим оприлюдненим синглом з майбутнього сольного альбому виконавця, робота над яким триває.

Теґи: Українська музика, Fahot, Фагот, Mantra

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *