Фагот – Мантра
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Фагот – Мантра (Кліп)

«На хороший трек кліпів забагато не буває, з прем’єрою нас!» – пише у Фейсбук без зайвої скромності Олег Михайлюта з гурту «ТНМК», знаний загалом як Фагот. Втім, тут артиста можна зрозуміти, адже його сольна пісня «Мантра» вже встигла неабияк припасти до душі українському слухачу, рівно як і видовищно-містичний кліп до неї, презентований до Дня Незалежності України 2015 року. Але наразі виконавець презентує ще одну версію кліпу до цієї композиції, маючи для цього чудову нагоду – отримання нею статуса офіційного саундтреку до нової вітчизняної кінострічки «Сторожова Застава».

Саме «Мантра» у виконанні Фагота звучить у фінальних титрах першого українського фентезі-фільму, знятого режисером Юрієм Ковальовим за мотивами однойменної книжки Володимира Рутківського (кошторис стрічки понад 40 мільйонів гривень). А самого Олега, до слова, також можна побачити у фільмі в ролі вартового руського вояка. Стрічку, яка тільки-но вийшла на екрани 12 жовтня, вже встигнули переглянути понад 110 тисяч глядачів.

За словами продюсера «Сторожової Застави» Юрія Прилипко, із Фаготом вони спрацювалися надзвичайно легко, адже у всіх учасників даної творчої роботи було однакове сильне усвідомлення її важливості. Кіноспеціаліст також виказав сподівання, що новий кліп «Мантра», створений на основі фільму, сподобається аудиторії.

Нагадаємо, що в основі пісні «Мантра» лежить стародавня перед-бойова молитва козаків-характерників. Як зазначав сам Фагот, головна ідея композиції полягає у тому, що наша незалежність — це особливий генетичний код, саме тому ми непереможні.

Українська музика: Фагот – Мантра

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *