Фагот - Іван Сила
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Фагот – Іван Сила

За словами Олега Михайлюти, більш відомого широкому загалу як Фагот з гурту “ТНМК“, пісня, яка не так давно народилася в його голові, стала першим кроком до можливого майбутнього сольного проекту. До того ж вона була обрана саундтреком до фільму “Іван Сила“, який глядачі незабаром зможуть переглянути на великих екранах. Стрічка режисера Віктора Андрієнка, як і пісня Фагота, розповідає правдиву історію про невичерпні людські можливості, які присутні у кожній людині і здатні в буквальному сенсі змінити світ. Зазначимо, що окрім зіркового автору саундтреку, кінокартина отримала такий же акторський склад, до якого увійшли Дмитро Халанджі, Василь Вірастюк, Ольга Сумська, сам Віктор Андрієнко та багато інших, далеко не останніх людей нашої країни.
У жовтні 2013 року картина “Іван Сила” буде презентована в Україні, а наразі деякі джерела вже встигли охрестити її як одну з найочікуваніших стрічок українського прокату. В основу кінокартини покладено історію життя Івана Фірцака, якого
часто-густо називають найсильнішою людиною двадцятого сторіччя. Іван був уродженцем закарпатського краю і став відомим завдяки званню чемпіона Чехословаччини з боротьби та важкої атлетики, а також чемпіонству Європи з культуризму. Фірцак, який довго виступав у складі чехословацької циркової трупи, дуже легко і невимушено перемагав всесвітньовідомих досвідчених борців, завдяки чому отримав прізвисько “Сила”. Сама королева Англії нагородила спортсмена оздобленими діамантами і золотом шоломом та поясом.
Окрім Фагота над музичним оздобленням кінокартини працював також відомий композитор Ігор Стрецюк, чию роботу українці зможуть оцінити вже за декілька тижнів.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *