её – Чоловік-Муза
Електронна музика, Матеріали, Релізи

её – Чоловік-Муза (Альбом)

Експериментальне тріо «её» доволі стрімко увірвалося до когорти молодих та перспективних представників нової української музики, та наразі продовжує тримати високий заданий рівень. Відтак, харківсько-київська формація відзвітувала про завершення всіх робіт над своїм дебютним студійним альбомом, та представила його на розсуд слухачів учора, 10 квітня 2017 року. Свою назву платівка запозичила в однойменного синглу «Чоловік-муза», записаного спільно з лідером O.Torvald Євгеном Галичем та оприлюдненого у мережі кілька місяців тому. Нагадаємо, що даний дует не обмежився виданням самого тільки аудіо-матеріалу та відзняв до синглу офіційний відеокліп, про який ми вже розповідали читачам «Нотаток».

«Не тільки титульний трек, але і весь альбом з’явився на світ завдяки чоловікам-музам, які мене постійно надихали на створення музичного матеріалу. Зокрема хочу подякувати музикантам, які зі мною грають, та з якими нам вдалося довести до пуття першу платівку гурту «её». Однак не варто очікувати, що весь альбом буде схожим на цю пісню, адже наш реліз вийшов досить різноплановим як у музичному плані, так і за настроями. Найбільше нам подобається у цьому альбомі природність його появи – ми не писали пісні скопом, просто матеріал накопичувався сам по собі протягом останнього року. Ці всі твори про нас і наше оточення, тому, сподіваюся, слухач це відчує», – зазначає фронтвумен «её» Катерина Офліян.

Загалом свіжа платівка «Чоловік-Муза» вмісила у себе 9 треків загальною тривалістю близько 30 хвилин, частина з яких виконана російською мовою, частина – українською і одна пісня – англійською мовою (Kateryna). Наразі альбом можна вільно послухати у мережі, а через деякий час його можна буде придбати online, висловивши тим самим власну подяку музикантам «её».

Українська музика: её – Чоловік-Муза

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *