Євген Рогачевський – Разом Назавжди
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Євген Рогачевський – Разом Назавжди (Альбом)

Гітарист легендарних «Воплів Відоплясова» Євген Рогачевський завершив роботу над своїм сольним альбомом під назвою «Разом Назавжди», в якому зібрано дванадцять авторських треків музиканта. Як розповів Євген, цей альбом є першою по-справжньому сольною роботою, аранжування та записи якої він робив власноруч на базі «ВВ»: сам зіграв на акустичній, електро- та бас-гітарі, а також запрограмував синтезатори. Створити ж симфонічне звучання йому допомогли запрошені друзі музиканти. Зведення та мастеринг матеріалу зробив саундпродюсер Олександр Садовець на студії «На хаті рекордс».

«Платівка «Разом Назавжди» – це перша спроба написати лірику до своєї музики. Тексти вийшли великою мірою особисті – про себе та про своїх. Загалом, альбом про надії на майбуття та про віру у власні сили, та, звісно ж, про кохання», – розповів музикант.

Зазначимо, що Євген Рогачевський грає у складі «ВВ» з далекого 1996 року, не припиняючи водночас власні музичні експерименти. Зовсім скоро сингл з альбому «Лєна» можна буде почути на багатьох вітчизняних радіостанціях, а вся нова платівка вже доступна для купівлі через iTunes.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *