Evendeep – Summertime
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Evendeep – Summertime (Сингл)

Представляємо вам новий танцювальний «механізм» української популярної сцени – гурт Evendeep (pop/dance-pop) та їхній дебютний україномовний сингл Summertime! Гурт було засновано вокалістом Олександром Вєнтом, гітаристом Сергієм Біланюком та саунд-продюсером Романом Сіруком всього лише кілька місяців тому – починаючи з червня 2017 року, музиканти поєднали свої сили, знання і стилістичні вподобання, та розпочали створення власного проекту. Хлопці мають на меті закохати слухачів в українську клубну музику, буквально накривши всіх танцювальною хвилею Evendeep.

За словами учасників проекту, їхня дебютна композиція Summertime є повністю оригінальним твором, створеним у співтоваристві усіх трьох учасників Evendeep. «Цей трек – це квінтесенція літа, драйв танців і радість безтурботних теплих вечорів у компанії друзів! Все те, за що кожен з нас щороку з нетерпінням чекає нового Summetrime! Адже саме влітку, коли з головою занурюємось у музику, ми відчуваємо себе у своєму середовищі, у тій особливій атмосфері, де панує драйв танцю, свобода рухів і справжній музичний екстаз», – кажуть музиканти.

Варто згадати, що композиція Summertime привідкириває завісу над майбутнім міні-альбомом Evendeep (ex-Repost), реліз якого запланований на літо 2017 року. Долучайтесь до спільнот проекту у соц. мережах та відстежуйте наступні анонси!

Завантажити
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *