Evendeep – Bonjour Au Revoir
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Evendeep – Bonjour Au Revoir (Сингл)

Свіжий трек Bonjour Au Revoir від гурту Evendeep – це ода скороминучій випадковій зустрічі, яка здатна кардинально змінити подальше життя. Хтось забуде про подібну зустріч за якихось 5 хвилин, а у когось особливі відчуття від неї можуть надовго залишитися всередині.

«Здається, французька назва одразу ж каже про романтизм даної пісні. Особливо нам сподобалося поєднання саме цих двох слів, і тому ми вирішили використати їх у композиції. Взагалі у кожного з нас було чимало різних думок стосовно створення цього треку і у результаті, сподіваємось, нам вдалося поєднати найцікавіші ідеї. Ба більше, під час роботи, у кожного з музикантів виникали не тільки ідеї, а й особисті асоціації та спогади» – розповів вокаліст Evendeep Олександр Коновалов в ефірі радіо шоу «Зроблено в Україні» (франківська ТРК «Вежа», 107 FM).

Композиція Bonjour Au Revoir стала четвертим оприлюдненим синглом столичного поп-тріо (два україномовні та два російськомовні треки), та вже зараз є доступною для вільного завантаження на сервісі SoundCloud, або ж для офіційного придбання за символічні 3 гривні на Google Play.

До речі, нещодавно лідер гурту Олександр брав участь у кастингу поточного сезону шоу «Х-Фактор», щоправда не з піснею проекту Evendeep, а виконував французькомовний трек Stromae – Papaoutai, та пройшов далі, отримавши від журі три «так» та одне «ні». Відео виступу за посиланням.

Українська музика: Evendeep – Bonjour Au Revoir

Завантажити з Soundcloud
Придбати на Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *