Етсетера - Піруети
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Етсетера – Піруети (Альбом)

Чотири роки і чотири місяці минуло з моменту виходу останнього альбому «Мрійник» сумського рок-гурту «Етсетера», і от наразі перед нами нова студійна платівка хлопців під назвою «Піруети». За словами учасників колективу, назва «Піруети» дуже влучно характеризує те, що відбувалося з ними протягом цих останніх чотирьох років, адже за цей час «Етсетера» встигла змінити склад і здійснити його возз’єднання . У 2012 році до Китаю поїхали гітарист гурту Ярослав Малевич і басист Олександр Булюк, а замість них до складу долучилися гітарист Євген Касьяненко (екс «Н.Три») та Денис Глазун (Set me free). Спочатку, у січні 2013, до складу повернувся Ярослав, а рік по тому і Олександр.
Назву «Піруети» альбом отримав саме завдяки гітаристу групи Ярославу Малевичу. Йому сподобалося слово з другого куплета пісні, яка на той момент ще ніяк не називалась. Ідею підхопив вокаліст Володимир Нянькін, запропонувавши так назвати не тільки пісню, а й цілий альбом. Були ще й інші варіанти назви, зокрема «Гімн молодим» та «Укропо-рок», останній з яких таки з’явився на обкладинці нового альбому «Етсетери» у якості визначення сьогоднішньої стилістики команди.
Над альбомом працювало одразу троє звукорежисерів: Олексій Фоміца, згаданий раніше учасник «Етсетери» Ярослав Малевич, та гітарист мінської групи The Toobes Костянтин Пижов. Найновіша пісня на альбомі – «Піруети». Її група придумала влітку 2014 року. Найстаріша – «Кожен сам по собі», яку Володимир Нянькін написав ще взимку 2007 року в Москві, де навчався на той момент на заочному відділенні факультету журналістики МГУ. Символічно, що одночасно з нею була написана ще одна композиція «Викини з серця», яка, як і «КСПС», стала завершальною піснею альбому: тільки «КСПС» закрила третій лонгплей, а «Викини …» – другий.
Взагалі, вищезгадану пісню «Кожен сам по собі» учасники гурту вважають однією з найбільш експериментальних у альбомі, на ряду із треком «Альфа і Омега», адже вона представляє собою електронний тріп-хоп, де з «живих» інструментів використана лише гітара. У свою чергу у композиції «Альфа і Омега» є цікава дабстеп-частина, зіграна з живими ударними.
Долучайтесь до офіційної спільноти гурту ВКонтакті та залишайте ваші відгуки про новий студійний альбом «Етсетери». Підтримуйте музикантів, слідкуйте за новинами та приходьте на живі виступи формації.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/67911906″ params=”color=4d4d4d&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *