Ешелон – Золота молодість
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Ешелон – Золота молодість (EP)

Пропонуємо вашій увазі ранкову порцію якісного україномовного хіп-хопу від проекту «Ешелон», який зовсім нещодавно видав на лейблі #5ENATION свій новий міні-альбом «Золота молодість». Кожний учасник формації виступив у ролі автора своєї частини текстів, а музику робили кілька бітмейкерів: наш співвітчизник, бітмерйкер Віталя NSQ, німець TESK, один біт українця aquasplit`а і робота команди з Німеччини envlps.

«Головна ідея тейпу – той золотий проміжок часу, який називають молодість. Ми прагнули подати слухачу бачення світу своїми очима. ЕР почали робити ще три роки тому, коли з Італії додому на місяць приїхав наш бітмейкер Віталій Нескуба. Тоді ми записали матеріал, але потім все якось заплуталось: частина його стала для нас неактуальною, а треки «Фундамент» та «Все, що в мене є», де сам Віталя тоді ще і відзначився своїми куплетами, ми лишили для альбому. Все змінювалося до сьогодні, та, врешті-решт, ми той золотий проміжок часу зберегли саме таким, яким він був з самого початку. Для нас він є важливим, адже там спостерігається наш творчий ріст, і це насправді є своєрідним аудіо-звітом 3-х останніх років життя», – поділився з нашим сайтом деталями «Золотої молодості» Роман Кухарук.

Щодо творчих планів, то наразі колектив готує великий альбом повним складом, а також планує відзняти відеокліп. До роботи у «Ешелоні» вже повернувся Михайло Сікора, що приймав участь у записі першого альбому у 2012 році («Мішок з хіп-хопом») і бітмейкер, МС, а тепер ще й веб-дизайнер Віталік NSQ, тому, за словами хлопців, далі обов’язково буде!

Ешелон – Золота молодість

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *