Escape From Tomorrow – Freedom
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Escape From Tomorrow – Freedom (EP)

Друзі, якщо ви пам’ятаєте, близько року тому ми знайомили вас з вибуховим синглом «Дияволиця» від хмельницького альт-бенду Escape From Tomorrow, а сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги нову порцію творчих здобутків гурту. Мова йде про новий студійний міні-альбом Freedom, що вмістив у себе п’ять авторських треків загальною тривалістю близько 20 хвилин, чотири з яких україномовні, а один трек виконано англійською мовою. Запис та зведення матеріалу: Віктор Ставінський з ST Production STudio.

«Роботу над нашим EP-релізом, що отримав назву Freedom, ми розпочали давно, можна сказати навіть дуже давно. Але до останнього часу все ніяк не вдавалося зібрати матеріал докупи. За початковим задумом, головним треком релізу мала стати «Дияволиця», але досить неочікувано наш список нових треків поповнила перша композиція, написана англійською мовою, тому саме цей твір ми, зрештою, вирішили зробити провідним, помістивши на перше місце трек-листа», – розповіла «Нотаткам» вокалістка Escape From Tomorrow Катерина Радюк.

За словами фронтвумен команди, протягом часового проміжку написання та запису EP, інколи так складалися обставини, що деякі учасники гурту мали лишити колектив, але вона висловлює величезну подяку кожному, хто так чи інакше доклав свою руку та вміння до створення згаданого міні-альбому.

Escape From Tomorrow – Freedom

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *