Epolets – Зраджуй
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Epolets – Зраджуй (Кліп)

Ой не ту пісню музиканти Epolets назвали Pornofilm, ой не ту :)

Минулої мінімалістичної версії кліпу «Зраджуй», про яку ми писали близько півроку тому, хлопцям з Epolets видалось замало і тепер, маючи значно більше можливостей, вони вирішили відзняти ще одну, значно більш пафосну, еротичну та, напевно, рок-н-рольну варіацію. Тож відтепер Epolets можуть похизуватися ще одним атрибутом справжнісіньких рок-зірок – голими звабливими дівчатами у кліпі. Ось вона, магічна дія телебачення.

Режисером нової відеороботи на пісню «Зраджуй», з попереднього альбому Dogma, виступив Влад Климчук, а споглядав на все це соромітництво, що відбувалося на знімальному майданчику, крізь лінзу операторської камери Тім Аврамчук, заручившись підтримкою свого асистента Макса Дорошенко. Додамо, що зйомки даного ролику відбувалися ще 2015 року, і от, нарешті, їхні результати стали надбанням громадськості.

Ну а наразі Epolets вже встигли запланувати зйомку ще одного відео, на цей раз вже на пісню з останнього новопредставленого альбому Cult. Зйомки кліпу до пісні «Мелодія» пройдуть 7 квітня в Херсоні, напередодні великого сольного концерту гурту. До речі, взяти участь у знімальному процесі матимуть змогу абсолютно всі бажаючі, приходьте!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Антон says:

    Та ну, фігня якась. Раніше Epolets були цікавіше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *