Epolets - Зраджуй (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Epolets – Зраджуй (Промо-кліп)

Зняти кліп всього за 70 баксів цілком реально, вирішили довести рокери з одеського гурту Epolets, представивши широкому загалу своє нове мінімалістичне відео на пісню «Зраджуй». Цей трек увійшов у минулорічний студійник колективу під назвою Dogma та вже встиг припасти до душі багатьом слухачам, а фронтмен гурту Павло Варениця у своїх інтерв’ю неодноразово зазначав, що ця пісня взагалі є найкращим відображенням його душевного стану.

«Сила дії може дорівнювати силі протидії не лише у фізиці, але й у любовних справах. Ми хотіли сказати цією композицією те, що коли ми відштовхуємо людину, то ризикуємо отримати кардинально протилежний від очікуваного результат», – розповів про трек «Зраджуй» вокаліст Epolets.

Що до самого кліпу, то його ідея та концепція з’явилися під час кавових посиденьок Павла з його другом і відомим фотографом Дмитром Коміссаренко. Вже наступного дня після народження цього задуму друзі вирушили на студію із твердим прагненням його реалізувати. Всі витрати на зйомки нового кліпу «Зраджуй» фактично склали лишень 70 доларів, які були витрачені на аренду студійного приміщення.

Оператором свіжого відео, як ви вже напевно здогадалися, виступив Дмитро Коміссаренко, на чиї плечі також ліг постпродакшн. У головних ролях окрім, власне Павла, глядачі побачать також чарівну Євгенію Котікову.

Теґи: Українська музика, Epolets, Зраджуй

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *