Epolets – Залиш мене
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Epolets – Залиш мене (Сингл)

Новоспечені зірки телевізійного музичного шоу «X-фактор», гурт Epolets, презентують свою нову пісню з карпатським присмаком, в якій розповідають про парадоксальне кохання звичайного юнака та химерної карпатської Мольфарки. Додамо, що живий акустичний запис треку «Залиш мене», зроблений у рамках проекту «Живяком», вже певний час блукав соціальними мережами, аж от, на радість своїх прихильників, учасники гурту вирішили подарувати цьому синглу повноцінне студійне життя.

«Залиш мене» – це свіже повітря Карпатських вершин, коли ти, заплющуючи очі, вдихаєш його у себе… Це таємниче шурхотіння лісових верхівок і акомпонуюче йому щебетання дивних лісових птахів. Це запах світанкової роси, коли ти прокидаєшся раніше за сонце. Це втома від звичного сьогодення та хаосу великих мегаполісів, тяжіючих над нами своїми безликими бетонними будовами. Ця пісня про юнака, який втік від самого себе з великого міста на Закарпаття і закохався там у чарівну Мольфарку», – розповів в анотації до треку лідер Epolets Павло Варениця.

Запис нового потужного треку «Залиш мене» відбувався на київській студії Lipkyzvukozapys, де свого часу записувалися «Океан Ельзи», «BB», «C.К.А.Й.», «Бумбокс», Dakh Daughters та багато інших. Нагадаємо, що згадана композиція стала першим офіційно оприлюдненим синглом з майбутньої, третьої за ліком повноформатної платівки Epolets, робота над якою наразі триває.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *