Epolets – Скажи (Сингл)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Epolets – Скажи (Сингл)

Epolets презентують другий сингл зі своєї майбутньої платівки Cult: слідом за піснею «Залиш мене» світ побачив новий студійний трек одеситів під назвою «Скажи». Запис композиції, так само як і її попередниці, відбувався на відомій київській студії Lipkyzvukozapys. Зазначимо, що майбутній long play від Epolets стане третім за ліком повноформатним релізом у дискографії гурту та обіцяє бути насиченим безліччю музичних сюрпризів та експериментів.

Щодо нової пісні «Скажи», то в ній, за словами музикантів, йдеться про почуття самотності. «Самотність – це той своєрідний стан, під час якого часто-густо навіть не хочеться просто вийти з домівки, не хочеться споглядати цей швидкоплинний світ із всіма його фальшивими проблемами та неправдивими емоціями. Та інколи просто життєво необхідно зупинитися і самому собі чесно відповісти на найважливіші питання, здобувши свою особисту правду», – зазначив в анотації лідер Epolets Павло Варениця.

«Скажи мені, чи здатні дійти до краю? Ти і я… Чи варті здобути правду?» – співається у свіжій композиції. З її допомогою музиканти Epolets занурюють слухача у своєрідний майже апатичний стан, під час якого кожна особистість має віднайти відповіді на риторичні питання самовизначеності, вірності обраного шляху та доцільності розділення своїх життєвих перепитій із іншою близькою людиною.

Зазначимо, що хлопці з Epolets встигли анонсувати свій великий концертний тур на підтримку майбутнього альбому Cult, який станом на сьогодні вже налічує близько двадцяти міст України. Слідкуйте за анонсами на офіційних сторінках колективу у соціальних мережах.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *