EPOLETS – Пограймо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

EPOLETS – Пограймо (Лірик-відео)

Гурт EPOLETS продовжують гнути обрану лінію під назвою «денс-рок»: хлопці презентують свою нову роботу під назвою «Пограймо». До свіжого синглу команда також оприлюднила офіційне лірик-відео, над яким працювали Ігор Дабичев та Макс Булавський.

За словами фронтмена Павла Варениці, у пісні «Пограймо» йде мова про початок відносин, коли пара сприймає їх як гру, у якій не може бути переможців, але у якій обов’язково є свої правила.

З огляду на останні релізи EPOLETS, у багатьох меломанів з’являються питання до гурту з приводу втрати колишнього рокового запалу, з приводу того, що оновлена стилістика не так повно передає початкову бунтарсько-хуліганську концепцію проекту. У якості реакції ми бачимо два рухи: лідер гурту на свої сторінці у Facebook запостив довге пояснення про необхідність видозмін і розвиток музичного колективу, а ще було запущено жартівливі стікери у Telegram для тих, «хто не розуміє, куди подівся рок». Що ж, єдине що ми можемо, так це констатувати факт, що подібні запитання до гурту не є поодинокими випадками.

Окрім того, варто відмітити лірик-відео, яке є не просто відеорядом із текстом пісні «Пограймо», а фактично майже офіційним відеокліпом, із відповідною до настрою треку енергетикою.

«Завдання було відзняти лірик-відео для хлопців з EPOLETS на білому тлі для їхнього нового синглу. Нарешті це не просто репортажка з концерту, а повноцінна зйомка в студії. Дуже крутий досвід, буду і далі продовжувати розвиватися в цьому напрямку», – коментує Ігор Дабичев.

EPOLETS – Пограймо
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *