Epolets – Одна
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Epolets – Одна (Кліп)

Гурт Epolets, спільно з режисером Ігорем Троцьким, відзняли драматичний ролик про дівчину-хижачку, в основу якого лягла життєва історія лідера команди Павла Варениці. Свіжий кліп на баладну пісню під назвою «Одна», за словами Павла, переповідає історію його особистого розриву стосунків із однією дівчиною, але весь цей сюжет постає перед глядачами лишень у вигляді образів, адже співак не захотів відкрито та дослівно показувати у кадрі даний епізод свого життя. Образ головної героїні, до слова, також виявився «збірним» та наділеним рисами характеру кількох різних людей.

У результаті українські меломани отримали історію про дівчину, яка звикла користуватися чоловіками та робити їм боляче, бо жити по-інакшому вона вже просто не може. «Це історія про владну дівчину, яка розриває відносини з молодими людьми грубо і назавжди. Вбити все, що між ними було, стало сенсом її життя, адже більшого у неї немає», – коментує новинку «Одна» режисер.

«Прем’єра від нас! Нова пісня, нове відео! Дуже вдячний Ігорю Троїцькому та його команді за роботу над кліпом!» – пише у Фейсбук вокаліст Epolets, який, до слова, трохи більше тижня тому відзначив свій тридцятирічний ювілей.

Додамо, що композиція «Одна» доповнить перелік треків майбутньої, четвертої за ліком платівки Epolets, роботу над якою, якщо вірити соціальним мережам, практично закінчено. Вже 17 листопада відбудеться жива концертна презентація альбому «Діти моря», а після неї настане черга виступів й у інших містах України у рамках туру на підтримку майбутнього диску.

Українська музика: Epolets – Одна

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Мені сподобалось, як і попередній альбом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *