Epolets – Місто спить
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Epolets – Місто спить (Сингл)

Давненько вже не було новин від музикантів гурту Epolets, аж ось днями прихильники команди отримали нагоду ознайомитися з їхнім новим синглом «Місто спить», саунд-продюсером якого виступив Мілош Єліч. Новинка стала другою оприлюдненою піснею з майбутнього четвертого альбому гурту, слідом за треком «Я хочу бути з тобою». Обидві ці композиції, до речі, стилістично перекликаються одна з одною, тому слухачі за їхньої допомоги можуть скласти для себе приблизне враження стосовно звучання всієї платівки.

За словами учасників Epolets, «Місто спить» є присвятою всім тим людям, які прокидаються та починають свою звичну життєдіяльність тоді, коли все інше місто занурюється у сон. У ній йдеться про тих, кому замало повітря вдень, кому не вистачає дозволеної денної швидкості, про тих, що летять на світло, але можуть бачити у темряві, наче коти. Концертна презентація новинки відбудеться у Києві 17 травня, але всі інші подробиці дійства музиканти поки що тримають у таємниці та обіцяють оприлюднити їх лише безпосередньо у день виступу.

Варто також відмітити, що «Місто спить» є першим треком, записаним після виходу зі сталого складу гурту бас-гітариста Олександра Решетаря. Даний епізод команда намагалася не виносити на широкий загал (написавши пост про те, що їхні творчі шляхи просто розійшлися), але це зрештою не дуже вдалося і сам Олександр звинуватив інших учасників у тому, що його було випроваджено зі складу без будь-яких пояснень та навіть додано у «чорний список» соціальних мереж. Лідер Epolets Павло Варениця пояснив публіці ситуацію наступним чином: «Все, що ми робимо – це для того, щоб випускати якісний музичний продукт. І ми продовжуємо над цим працювати, адже в першу чергу ми музична група. Відхід Саші для усіх нас неприємна тема, але залиште за нами право “не виносити сміття з хати “».

Українська музика: Epolets – Місто спить

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *