Epolets – Місто спить
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Epolets – Місто спить (Кліп)

Крайній сингл під назвою «Місто спить» від одеситів з Epolets відтепер доповнено офіційним відеорядом, який без перебільшень претендує на звання справжньої художньої міні-стрічки. Режисером цієї новинки виступив молодий спеціаліст Віталій Кріжановський у співпраці з Анютою Гудман та Катериною Стародубець. Загалом над відео працювала досить велика за кількістю учасників команда, що складалася не тільки із самих музикантів та знімальної групи, а і з прихильників колективу, представників #EpoletsFamily.

Фронтмен Epolets Павло Варениця зазначав, що ця робота про тих людей, які прокидаються лише тоді, коли засинає місто. Разом з тим варто відмітити, що даний вислів за своєю суттю є достатньо поетичним та навіть метафоричним, адже всі ці люди, про яких піде мова у кліпі «Місто спить», так само як і усі інші, живуть удень, працюють на нудних роботах, навчаються у набридлих вузах, комунікують із не самими приємними особистостями, тощо. Але, звісно, саме вночі вони мають змогу розправити крила та, як то кажуть, хильнути життя за вінця, відчувши сенс своєї сутності. І це може трапитися на концерті Epolets, під час відпочинку за містом або заняттям екстремальним спортом – не так важливо, головне, що всі ці люди поєднані спільною пристрастю, символічно відображеною в кліпі у якості однакових татуювань.

«Вiталій Крiжановський та уся талановита команда, яку він зібрав для нас, зуміли створити справжнісіньке кіно! Із всіма класичними атрибутами бойовика: нічними погонями містом, спортивними тачками, напруженим сюжетом та бійками. Ми щиро дякуємо усім, хто надихав та працював над цим коротким метром!» – пише у соціальних мережах лідер Epolets.

Додамо, що пісня «Місто спить», так само як і її попередниця «Я хочу бути з тобою», створені у співпраці зі саунд-продюсером Мілошем Єлічем та увійдуть до наступного студійного альбому колективу, що стане четвертим лонг-плеєм їхньої дискографії.

Українська музика: Epolets – Місто спить

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *