EPOLETS - Крик
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

EPOLETS – Крик (Відео)

Гурт Epolets презентував нову пісню “Крик”: це сіквел до пісні “Лютий” і так вийшло, що написана вона, нажаль, теж через люті події в нашій країні. Пісня написана та зроблена в перервах та під час повітряних тривог через бомбардування наших міст російськими ракетами.

“Дуже важко писати і записувати нові пісні під час війни і ми зараз не про обставини повітряних тривог, а про постійне відчуття, що ти робиш щось, що зовсім не на часі, щось недоречне, що є важливіші речі, які зараз від тебе потрібні і що ти можеш бути кориснішим. Але фідбек від пісні дав натхнення і розуміння, що таки речі, як висловлення своїх емоцій, можуть допомогти не тільки тобі. Будемо вдячні, якщо поділитесь цим відео о себе на сторінках! Слава Україні!” – коментують учасники Epolets.

EPOLETS - Крик

За словами музикантів, пісня “Крик” є емоційною хронологією українців. Від самого початку, коли панував примітивний паралізуючий жах, і до моменту, коли він розділився на сотні складніших, але не менш болючих відчуттів. Ця робота з`явилася через біль, що кожного дня виходив на новий, до цього небачений рівень, біль за самого себе, біль за близьких людей, за свою домівку, а ще за тих, кому значно гірше ніж нам – за всі ті змарновані плани на майбуття і за скалічені долі.

Інколи здається, що цей біль прямує до фінальної точки кипіння і відчаю, до того моменту, коли думаєш, що більше вже не винесеш. Але ми зможемо, переживемо, треба тільки викричати цей біль, щоб звільнити у душі місце для нових сил. Ми маємо жити і працювати далі для спільної перемоги!

Відео: Павло Варениця.

EPOLETS – Крик

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *