Epolets – Казка
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Epolets – Казка (Сингл)

Маємо для вас порцію приємних сюрпризів від гурту Epolets, найактуальнішим із яких є свіжий сингл під назвою «Казка»! Нагадаємо, що після виходу альбому «Діти моря» (2017), Epolets взяли творчу паузу довжиною у рік і знову нагадали про себе сольним концертом у клубі Atlas. Тим часом фронтмен групи Паша Варениця встиг попрацювати ведучим ранкового шоу на Просто Радіо і запустити сольний проект Мауглi, про який ми розповідали читачам «Нотаток».

Та не Мауглі єдиним — Epolets знову у справі. Сьогодні команда представила свіжий сингл під назвою «Казка» — розмашистий та зухвалий рок-бойовик про шалене кохання, вихорі емоцій та почуттів.

«Ця пісня про реальні дуже пристрасні відносини з дівчиною. Іноді я носив її на руках, іноді — хотів втекти від неї на край світу. Це й справді була казка, стосунки на межі. Мене завжди притягували контрасти та крайнощі», — коментує роботу вокаліст групи.

Також на сингл «Казка» Epolets відзняли кліп, прем’єра якого відбудеться незабаром.

Музиканти додають, що скучили за спілкуванням з фанами і рвуться у «концертний бій». Тому вже в березні група віддасть усю накопичену енергію у весняному турі Україною, де зіграє й нові пісні, і всіма улюблені хіти. Відправною точкою стане концерт у рідній для хлопців Одесі 16 березня, після чого Epolets візьмуть курс на Львів — 23 березня, Дніпро — 30 березня і Харків — 31 березня. Закінчаться гастролі в квітні концертом у столичному клубі Atlas. Адже хорошим традиціям не зраджують.

Epolets – Казка
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *