Epolets – Казка
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Epolets – Казка (Кліп)

Гурт Epolets ознаменував початок весни релізом свіжого синглу «Казка». Драйвова пісня про небезпечну пристрасть і любов до фатальної дівчини, яка зводить з розуму, моментально знайшла відгук у слухачів. У перший же день нова робота одеситів потрапила на перше місце в український чарт iTunes.

Кліп на успішний сингл Epolets не довелося довго чекати. Образ головної героїні, про яку співає фронтмен групи Паша Варениця, на екрані втілила модель Адель Вакула – найсексуальніша дівчина 2018 року по версії журналу Playboy.

«Група Epolets стала для мене приємним відкриттям. До знайомства з їх творчістю я була впевнена, що це не мій формат музики – я помилялася. Режисер надіслав мені пісню і за день я знала слова напам’ять. Сусіди, очевидно, також. Це такий міні-фільм, в якому завдяки щасливому випадку збулася моя давня мрія – зіграти вампіра! З хлопцями ми познайомилися в день зйомки. Дівчата, з упевненістю тепер скажу – ваші серця будуть розбиті! », – коментує Адель.

Режисером відео став Віктор Скуратовський, екс-басист групи Друга Ріка і автор безлічі кліпів для українських артистів. Таких як Потап і Настя, LOBODA, Мачете, СКАЙ, Без Обмежень, Mountain Breeze, KARNA і багатьох інших.

«Коли наш менеджер Наташа подзвонила і сказала, що Вітя погодився знімати нам кліп, я радів як дитина, якій пообіцяли за хороші оцінки подарувати комп’ютерну приставку. З підліткового віку я не байдужий до теми вампірів, тому, коли Скуратовський скинув сюжет, я був приємно здивований! Але тоді я ще не знав, що в кліпі буде зніматися модель з обкладинки Playboy Адель Вакула. А це без перебільшення п ** датий бонус! », – відверто каже Паша Варениця.

Нагадаємо, що група вже вирушила в весняний тур по містах України, в якому зіграє нову пісню і всім улюблені хіти з усієї дискографії. Першим у списку став концерт в Одесі, далі по курсу – Львів (23 березня), Дніпро (30 березня) і Харків (31 березня). А фінальною крапкою стане київський клуб Atlas — 7 квітня.

Epolets – Казка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *