EPOLETS - Газлайт
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

EPOLETS – Газлайт (Відео)

До вашої уваги нова робота від хлопців з одеського гурту Epolets – пісня та відео під назвою «Газлайт».

Мова тут йде про різновид психологічних маніпуляцій, які мають на меті змусити іншу людину сумніватися у коректності свого світосприйняття, у своїй адекватності та розсудливості.

EPOLETS - Газлайт

Павло Варениця, фронтмен Epolets: «Трохи відверто хочу з вами поговорити. Раніше я був мудаком, але було би круто, якби мені це хтось пояснив тоді. Пісня «Зраджуй» була написана про пристрасть, яку я вимагав тоді від дівчини, бо мені на той час здавалося, що по-інакшому – нудно. І тим самим я змушував її сумніватися у своїй адекватності, бо їй, звісно ж, хотілося зовсім по-іншому проявляти свою любов до мене.

Сьогодні психологічне насильство ніби відходить на другий план. І одна з таких проблем – це газлайтинг. Всі чули «що ти накручуєш», «що ти перебільшуєш», «ой, та тобі просто пощастило». І якщо це відбувається систематично – це газлайтинг.

Наприклад, коли у травні було обговорення про окремі купе, суспільство неадекватно відреагувало, мовляв, жінки перекручують, перебільшують, і ніякої проблеми тут немає. Є ще найвідоміший приклад газлайтингу – це наш ворог зі своїм «нас там нєт».

Тож запрошуємо усіх до прослуховування нашої нової пісні «Газлайт»! Слава Україні!»

EPOLETS – Газлайт
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *