EPOLETS – Фрік шоу
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

EPOLETS – Фрік шоу (Лірик відео)

«Фрік шоу» – новий трек від гурту EPOLETS, у якому йдеться про нову реальність із культурною деградацією, де ненависть є не менш бажаною, аніж любов. Про реальність, де прийнято керуватися тенденцією «чим гірше, тим краще» і націлюватися тільки на кількість переглядів у мережі, а не на якість самого матеріалу.

«У моєму житті є кілька моментів, які змушують мене нервувати, відчувати себе невпевнено і до сих пір розбурхують так, як щось далеке з дитинства. Це вихід на сцену і реліз нової пісні. Відчуття можна порівняти з тими, які я відчував при здачі іспитів у школі або академії. І неважливо наскільки добре чи погано ти підготувався, відчуття завжди одні й ті ж: з одного боку це закінчення якогось етапу, оцінка твоєї наполегливої роботи і відчуття звільнення. А з іншого боку, ти завжди можеш не здати і відгребти по повній. І якщо на іспиті у тебе завжди один з двох варіантів, то при випуску пісні тобі в будь-якому випадку потрібно пережити обидва. Спочатку ти отримаєш на горіхи за те, що «це вже не те» і неважливо що саме «не те». І тільки згодом стає зрозуміло, наскільки сильним був трек. Незважаючи на те, що я все це розумію і переживав не один раз, вихід нової пісні для мене завжди випробування», – розповів про новий «екзамен» для EPOLETS під назвою «Фрік шоу» лідер гурту Павло Варениця.

Звукорежисером треку традиційно виступив Юрій Яхно. Пісня вже доступна для ознайомлення та придбання на популярних музичних платформах.

EPOLETS – Фрік шоу

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *