Epolets - Dogma (Альбом)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Epolets – Dogma (Альбом)

Одесити з гурту Epolets запропонували слухачам власну «Догму» – саме так називається другий студійний альбом музикантів, який було оприлюднено вчора, 6 листопада 2014 р. Платівка стала другим повноформатним релізом у дискографії музикантів та вмістила в себе десять новеньких композицій.

Учасники Epolets працювали над своїм новим дітищем протягом останнього року, поєднавши в альбомі найрізноманітніші настрої, емоції та відчуття, які властиві практично кожній людині. Саме тому Dogma вийшла досить різнобічною, але відчутно дорослішою у плані техніки.

«За останній рік багато чого змінилось, як у суспільстві, так і в нас самих як у музикантах. Можна сказати, що цей рік нас виснажив. Але водночас за цей час ми багато чого навчились: навчились на сприймати на віру догми, які нам нав’язують інші, навчились дивитися значно ширше і бачити не лише те, що нам дозволяють, навчились зазирати вглиб самих себе у пошуках вірних відповідей та зрозуміли, як багато ми можемо та маємо змінити. Нова платівка поєднала пісні про найрізноманітніші грані нашого життя – тут є блюз та самотність, збуджуючий госпел та секс, панк та позерство, тріп-хоп та злість, пронизливе танго та війна. Світ змінюється кожен день, на зміну одним догмам приходять інші, але все ж ми сподіваємося, що в кожному з нас непохитними лишаються лише справжні цінності. Отже, не створюйте собі кумирів, хіба що вам сподобається наша Dogma…», – розповіли в анотації до нового альбому музиканти.

Цікаво, що Dogma побачить світ у двох версіях – україномовній та англомовній. Першу версію музиканти вже виклали у вільний доступ в Інтернет, а щодо другої, поки що не розкривають карти.

Масштабна презентація платівки відбудеться у столиці України сьогодні, 7 листопада. Epolets запрошують всіх у київський клуб Sentrum о 19:00 та обіцяють справжнє рок-шоу з цілою купою сюрпризів.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *