Epolets – Діти моря
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Epolets – Діти моря (Альбом)

Новий студійний альбом від Epolets отримав назву «Діти Моря» не тільки лише через те, що майже всі учасники команди родом з Одеси, але ще й через той факт, що останнім часом саме так один одного називають численні прихильники гурту. Словом, тут ми маємо символічний реверанс від музикантів слухачам за всебічну підтримку, який було розпочато з появою однойменного треку у якості синглу. Четверта за ліком платівка колективу вмістила у себе всього лише вісім композицій (якщо бути вже зовсім точним, то вісім треків + інтро), і це при тому, що промоція релізу включала у себе видання чотирьох окремих передальбомних синглів («Я хочу бути з тобою», «Місто спить», «Діти моря» та «Одна» – за хронологією видання). Тому у пошуках абсолютно нового матеріалу слухачі отримали від сьогоднішньої платівки лише чотири свіжі пісні, які, варто сказати, досить вдало композиційно доповнили раніше оприлюднений музичний контент.

До слова, перед формуванням трек-листа «Дітей Моря», Epolets мали на руках цілих вісімнадцять робочих композицій, десять з яких було відсіяно під час роботи, що дає привід припускати стосовно їхнього майбутнього видання у форматі веб-синглів. Принаймні частини. Перше, що привертає увагу при прослуховуванні диску «Діти Моря» – це досить цілісна музична картина релізу, при тому, що над ним працював не один саунд-спеціаліст – спочатку Epolets допомагав Мілош Єліч з «Океану Ельзи», а потім представники студії FDR. «Разом із Мілошем ми записали перші два сингли, після чого студійна робота трансформувалася у віртуальну, адже у нього розпочався тур з «ОЕ». Ми перестали з ним бачитися віч-на-віч, але він продовжував допомагати нам порадами, за що ми йому дуже вдячні», – пояснює лідер команди Павло Варениця.

Що стосується стилістичного забарвлення релізу, то «Діти Моря» виглядають своєрідним компромісом між жвавим гітарним минулим Epolets, та більш масовим продуктом останніх релізів. Варто зауважити, що тут абсолютно відсутнє почуття «штучного зістарення» музики, яке інколи має місце у таких випадках, натомість диск сприймається як приємні ностальгічні згадки музичних витоків у поєднанні зі сьогоднішньою майстерністю виконавців, їхніми свіжими та актуальними ідеями. Як зазначали музиканти, вони трохи змінили формат роботи – якщо раніше написані пісні перед студійним записом проходили довгий процес відшліфовки, то наразі хлопці намагаються записати треки майже одразу після їхньої появи.

«Для нас цей альбом досить незвичайний за змістом, адже через всі пісні так чи інакше червоною ниткою проходить морська тематика. Такий його основний концепт. Також, звичайно, майже всі історії містять особистий досвід, пережитий нами. Цього разу я особливо ретельно підбирав слова для кожної пісні, а деякі композиції – це наші власні роздуми», – каже фронтмен Epolets.

Ну і звісно ж, незабаром у багатьох прихильників сучасної української музики з’явиться можливість наживо ознайомитися з пісенним наповненням новинки – у листопаді гурт вирушає у концертне турне «Діти Моря». Слідкуйте за анонсами!

Українська музика: Epolets – Діти моря

iTunes
Spotify
Deezer


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *