Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Epolets – Де ти є (Сингл)

Альтернативні рокери з одеського гурту Epolets приблизно за місяць обіцяють порадувати прихильників своїм новим студійним альбомом Dogma, промо-відео до якого наразі вже доступно на офіційних сторінках колективу в соціальних мережах. Dogma стане другим повноформатним релізом музикантів, слідом за однойменним із назвою гурту диском, який побачив світ у 2013 році та декількома пізніше оприлюдненими синглами.
Проте хлопці зглянулися над своїми слухачами, та нещодавно трохи привідкрили завісу над новим матеріалом, оприлюднивши одну з композицій майбутнього релізу. Мова йде про свіжу україномовну пісню «Де ти є», яка, за словами учасників гурту, вдало характеризує межу переходу Epolets від звичного до дещо оновленого звучання.
«Ми вирішили оприлюднити саме цю композицію першою через те, що хоча ми її і написали досить давно, вона досі є дуже сильною за емоціями. А по-друге через те, що вона є своєрідним переходом від нашої попередньої творчості до нового альбому. Від молодших до більш зрілих Epolets…», –розповів фронтмен гурту Павло Варениця.
Музиканти написали композицію «Де ти є» під час свого минулого масштабного турне містами України, тобто фактично у дорозі. В її основу покладені тогочасні думки та переживання учасників Epolets, які вони змогли передати слухачу через музику. «На жаль люди часто починають цінити щось, лише коли це втрачають. Наша пісня саме про такі втрачені відносини», – додав Павло.
Тож поки ви чекаєте на новий матеріал від одеських музикантів, маєте нагоду ознайомитись із новою чуттєвою композицією «Де ти є», а також підготуватись до нових сюрпризів та цікавинок від Epolets, яких найближчим часом заплановано чимало.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *