Epolets – Cult
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Epolets – Cult (Альбом)

Як і було обіцяно всім прихильникам гурту Epolets, напередодні великого столичного концерту на підтримку нового альбому Cult саму платівку було викладено в мережу для вільного розповсюдження. Новий, третій за ліком, студійник одеситів вмістив у себе дванадцять авторських композицій українською, російською та англійською мовами, включно з тематичним intro-треком. Варто одразу ж зазначити, що матеріал альбому достатньо різношерстий, як за настроями, так і за стилістикою та навіть форматом.

Слухачам, які вже давно слідкують за творчим шляхом Epolets, може здатися, що після участі у телевізійному шоу «Х-фактор» хлопці спробували відшукати своєрідну золоту середину між форматним звучанням та характерною самим собі потужністю, при чому від треку до треку змінюючи ступінь поглиблення в ту чи іншу сторону. Але це, звісно ж, не є чимось негативним, адже, справжні музиканти постійно шукають шляхи розвитку своєї творчості, часом навіть у самих неочікуваних площинах. Словом, у двох різних слухачів можуть лишитися кардинально різні враження від прослуховування диску Cult, але матеріал, безсумнівно, є вартісним, що в зайвий раз підтверджується численними обговореннями у мережі та навіть різними поглядами. «Культ» викликає інтерес і це є найголовнішим.

У записі альбому хлопцям допомагали їхні колеги по цеху, серед яких значиться Ірина Коваленко з гурту «Даха Браха» та Вадим Лазарєв з «П’ятого Виміру», який, до того ж, разом з Сергієм Заболотним займався безпосереднім студійним записом «Культу». «Ми прагнули записати цей альбом так, щоб під час його прослуховування людям здавалося, що вони знаходяться поруч з нами та слухають Epolets наживо. Ми експериментували, грали зі звуком… Можу сказати, що наш Cult вийшов чесним, відвертим та справжнім», – зазначив лідер гурту Павло Варениця.

Запис платівки проходив на столичній студії Lipkyzvukozapys, а за його зведення та мастеринг відповідав Сергій Заболотний. Вже завтра, 26 лютого, у вас буде можливість почути Cult наживо під час сольного концерту Epolets у київському клубі Atlas, що покладе початок великому всеукраїнському туру музикантів на підтримку нового альбому.

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *