Epolets – Я хочу бути з тобою
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Epolets – Я хочу бути з тобою (Відео)

Одесити з Epolets вчергове нагадали прихильникам про свою останню пісню «Я хочу бути з тобою», оприлюднивши у мережі супровідне відео до неї. Називати свіжий ролик повноцінним кліпом, напевно, було би занадто голослівним, тому і сам лідер гурту Павло Варениця лаконічно охрестив новинку «наше нове відео». Над створенням відеоряду працював графічний дизайнер Антон Мігунов, а кадри з музикантами відзняв оператор Костянтин Кустов.

«Цей кліп являє собою квінтесенцію пристрасті. Все те, що могло візуально продемонструвати почуття, наприклад потужні вибухи, захід сонця та жіночу красу, ми вирішили поєднати у єдиному динамічному відеоряді», – коментує фронтмен Epolets.

Щодо самої композиції «Я хочу бути з тобою», то вона кілька місяців тому була оприлюднена у мережі в якості окремого синглу та стала першою ластівкою з майбутнього альбому Epolets, над яким хлопці працюють спільно із саунд-продюсером Мілошем Єлічем. Нагадаємо, що під час її оприлюднення не минулося без скандалу – обкладинка синглу виявилася майже ідентичною з обкладинкою альбому Bloomsday британського проекту Esbe, тому її було вирішено замінити. Втім, другий варіант не сильно відрізнявся від свого попередника, що викликало обурення у слухачів, у результаті чого Epolets оголосили про старт конкурсу на кращу фан-обкладинку. Проте не варто забувати, що головне, все ж таки, завжди всередині.

На останок додамо, що найближчий концертний виступ Epolets, із власними версіями пісень легендарного Девіда Боуї, відбудеться у київському клубі Sentrum 12 лютого 2017 року (Bowie Night 2017). Більше деталей за посиланням.

Epolets – Я хочу бути з тобою

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *