Epolets – Блищи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Epolets – Блищи (Кліп)

«Дещо краще за мандарини перед Новим Роком», – інтригували прихильників хлопці з гурту Epolets, анонсуючи свій новий кліп до пісні «Блищи». Режисером роботи виступив Віктор Скуратовський. Головною героїнею відео стала модель чоловічого журналу Playboy Адель Вакула, яка раніше вже знімалася у кліпі Epolets під назвою «Казка».

«Працювати з Epolets — це драйв і задоволення, адже вони завжди готові експериментувати, дивувати, ламати шаблони. Власне, сама пісня «Блищи» і є яскравим тому підтвердженням. В ній хлопці неймовірним чином заплели в один потужний грув на перший погляд непоєднуване — диско і рок-н-рол. Під цю пісню тіло починає безконтрольно рухатися, а свідомість поринає в атмосферу рок-н-ролу. Це ми й вирішили передати відеорядом, з’єднали в одному кліпі відразу кілька еклектичних за стилем ліній і заплели їх в одну дуже динамічну, трохи дивну і дещо навіть філософську історію», — ділиться Віктор Скуратовський.

Отже, що чекає на глядачів кліпу «Блищи»? Буквально декілька основних елементів, за допомогою яких музиканти і знімальна група прагнули створити відповідну до пісні атмосферу. Мова йде про кадри зі самими учасниками Epolets на білому фоні, про дівчат у спідній білизні із кролячими вушками, про розмальовану автівку… І начебто все. Ні, сюжетна лінія тут, з одного боку, присутня – музиканти в багажнику авто привозять головну героїню на секретну вечірку з іншими дівчатами, де вона також починає «виблискувати». Втім, ідея сюжету прослідковується слабко.

Прем’єра кліпу «Блищи» відбулася сьогодні, 18 грудня 2019 року, але напередодні музиканти запропонували прискорити його презентацію. Для цього підписники Epolets мали залишити відгук до зазначеного допису в Instagram команди, зібравши там понад 1000 коментарів. Що ж, як ви вже зрозуміли, момент оприлюднення відео так і не було наближено, а залишений десяток коментарів – справжній facepalm. Ну і на додачу: більше про ідею кліпу, його концепцію та зйомку, можна прочитати у друкованому журналі «Юная Леди» (what?).

Зауважимо, що попередній кліп «Казка» виглядає для Epolets більш вдало, можливо, не в останню чергу і через цікавішу композицію, яку «Нотатки» планують включити у майбутню добірку ТОП-50 пісень 2019 року.

Epolets – Блищи
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *