Entree – Моя Глибина
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Entree – Моя Глибина (Лірик-відео)

Столичний рок-гурт Entrée презентує лірик-відео на композицію «Моя Глибина» з нещодавно оприлюдненого міні-альбому «Кома». Засновник команди Олексій Шманьов (знаний також як вокаліст гурту Karna) порівнює настрій даної композиції із почуттям миттєвої закоханості з першого погляду, коли ти готовий провести усе життя з тією людиною, про існування якої ще декілька хвилин тому навіть не здогадувався, без залишку розчинившись у глибині її очей.

«Текст пісні «Моя Глибина» було написано вже давно, точніше то був начерк, скетч. А вже потім Євген Касьяненко надіслав мені демо композиції «риб’ячою» мовою, куди цей начерк ліг дуже добре. Це просто красива романтична картинка (маю на увазі слова пісні). Відео до неї було знято біля дамби на Академмістечку (Київ, – прим.). Спочатку ми там зробили фотосесію, а потім подумали: а чому б не зняти разом із тим лірик відео? Знімали на простий фотік мого друга Шуріка Лозовського, за що йому велика подяка! У ролику мав бути такий трохи депресивний урбан стайл – вода, бетон та легке божевілля! Та ніби вийшло симпатично! Ой! До речі, режисер – Свєта Тарчинська! Дякую, Свєта!» – коментує для читачів «Нотаток» новинку Олексій Шманьов.

Нагадаємо, що пісню «Моя Глибина», як і решту матеріалу свіжого ЕР, ви можете придбати за допомогою ліцензійних онлайн-сервісів, підтримавши тим самим виконавців і вмотивувавши їх до створення наступних релізів.

Entree – Моя Глибина

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *