Entree – Моя злива
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Entree – Моя злива (Сингл)

Романтики з гурту Entree не могли залишитися осторонь Дня усіх закоханих і презентували свій новий сингл «Моя злива», до створення якого долучився М’яч Dreadball. Окрім основного треку, до релізу долучено його ремікс, створений власноруч засновником гурту Олексієм Шманьовим.

«Коли ми починали працювати над цією піснею, я подумав: «це має бути краща пісня про кохання», але потім, коли вже підключили М‘ячика, коли вплелася справжня його і Юлі історія (точніше тільки основа лірики, далі фантазія), тоді це стало вже більше, ніж лірична пісня! Це вже справжня романтична поема (хоч і в такому «короткому» варіанті). Головне, що тут все правда. Все чесно. І хочу наголосити – не лякайтеся! Ні, ми не стали поп-командою! Ми робимо те, чого бажає душа! Якщо є бажання зробити цікавий експеримент – ми його робимо! В цьому то і є суть Entree», – розповів «Нотаткам» засновник Entree та вокаліст гурту Karna Олексій Шманьов.

Як майже в усіх останніх піснях Entree, ідейна основа пісні була надана Євгеном Касьяненко. А далі була довга студійна робота – працювали в перервах між турами та іншими справами на студії Олексія (або Oleksa Kaminsky Production – це ім‘я він зараз використовує для роботи за кордоном, в тому числі у роботі з американською співачкою Nadya, з якою він також готує реліз на 22 лютого – пісню Droppin’).

Також Олексій розповів кілька слів стосовно реміксової light версії: «Спочатку це був чистий експеримент – я хотів зробити тізєр до основного треку, але занурився і вийшов окремий варіант пісні. Спочатку я й справді думав перемішати текст, перетасувати… Але виходило досить загадково і не зрозуміло за змістом, у результаті пісня виходила вже геть не схожою на оригінал. Тож залишилася «реміксова» основа, а форма майже незмінна, окрім змін в куплетах. Ну, ви почуєте самі».

«Ідею записати пісню з Entree я спочатку зустрів у шоковому стані, а потім із величезною радістю погодився. Entree, як і Олексія, я знаю дуже давно, а зараз, коли вони почали новий етап та із новими силами вриваються в український музичний простір, вірю, що ця пісня стане приємним сюрпризом для їхніх фанів та нових слухачів. Навіть якщо врахувати, що для мене це абсолютно нетиповий стиль музики, все ж у кожного були моменти, коли здавалося дрібні деталі, незначні розмови перевертали все з ніг на голову і за мить в руках авіаквитки та прощання із дорогою людиною, що може стати останнім. Тільки в таких ситуаціях цінуєш кожну секунду і доводиться вибирати, або боротися, або казати «Прощай», – додав М’яч Dreadball.

Цікаво, що поки доводилися останні «штрихи» релізу «Моя злива», гурт Entree написав «5 нових мегакрутих і драйвових пісень», над якими вони вже встигли розпочали студійну роботу. Тому слідкуйте за новинами!

Entree – Моя злива
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»
Entree – Моя злива (Light)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *