Entree – Кома
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Entree – Кома (EP)

Ті, хто вже давненько цікавиться українською музикою, можуть згадати такі гурти як «Антре» та «Н.Три» (а ще раніше «Нечто третье»), засновані фронтменом Олексієм Шманьовим (сьогодні вокаліст KARNA) та гітаристом Євгеном Касьяненко (гітарист DkDance). І наразі ми пропонуємо вам познайомитися з наступним витком еволюції, якщо можна так висловитися, даних проектів у вигляді нового міні-альбому під назвою «Кома», виданим із оновленим правописом назви формації – Entree. Словом, перед вами ЕР-реліз, що складається з шести треків – двох інструментальних долучень та чотирьох класичних композицій.

«Що сказати, маєш собі шиКарний успішний проект, а шило у дупі дає про себе знати. Якщо серйозно – ну не міг я ці пісні не видати! Ну занадто вони душевні! Занадто рідні мені! Ну занадто я люблю цю музику! Це, як самоствердження, самовираження… Це моя хвороба», – розповів читачам «Нотаток» Олексій Шманьов.

Що стосується видозміни у назві проекту, то вона мала місце через те, що у репертуарі гурту з’явилися англомовні роботи, які вже за тиждень будуть презентовані у вигляді другої частини ЕР «Кома». «Ми вирішили видати дві частини через те, що ту саму «Кому» я спробував перекласти, і деякі моменти мені настільки сподобалися англійською, що потім деякі словосполучення я перекладав назад на українську! Тобто, це, по факту, одна пісня, але чомусь різна… Те саме із «Глибиною». І робити це одним альбомом, в якому повторюється багацько, не цікаво, тож я й розбив по мовах. І щоб не було сумно, додав цікавинок а-ля Крапка чи You’re broke. Тобто це насправді одне EP, просто на різних мовах. Але дещо не повторюється, як, наприклад, Wake up (ледь не улюблена пісня), яку вже мої друзі активно просять перекласти на українську», – додає вокаліст Entree та KARNA.

Зауважимо, що наразі у вас є чудова можливість підтримати новий-старий проект, придбавши ЕР «Кома» за допомогою офіційних медіа-сервісів, а також не пропустіть реліз англомовної добірки Coma, що побачить світ вже найближчим часом!

Entree – Кома

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *